Deelnemers

Amersfoorts Kamerkoor bladmuziek
Website www.amersfoortskamerkoor.nl  
Contactpersoon Yvonne Meijer  
Email yemeijer@hotmail.com  

Amuse Vocale bladmuziek
Website http://www.amusevocale.nl  
Email info@amusevocale.nl  
Contactpersoon Kees Neuhuijs  
Telefoon 06-15515628  
Email kees.neuhuijs@chello.nl  

Apeldoorns Vocaal Ensemble bladmuziek
Website http://www.apeldoornsvocaalensemble.nl  
Email info@apeldoornsvocaalensemble.nl  
Contactpersoon Thea Endedijk  
Telefoon 026-3891375  
Email thea.endedijk@gmail.com  

Ars Vocalis, Delfts Kamerkoor bladmuziek
Website http://www.arsvocalis.nl  
Email info@arsvocalis.nl  
Contactpersoon Anja van Kempen  
Email a.vankempen@hotmail.com  

Cantamus Alati bladmuziek
Contactpersoon Cora Weijsenfeld  
Email coraweijsenfeld@telfort.nl  

Canticum Amicorum bladmuziek
Contactpersoon Arjen Hoogerland  
Adres Michelangelostraat 216  
Plaats 3066 NP Rotterdam  
Telefoon 06-23531295  
Email arjen.hoogerland@solcon.nl  

Collegium Utrecht bladmuziek
Website http://www.collegiumutrecht.nl/  
Contactpersoon Mieke van Lingen  
Email miekevanlingen@hetnet.nl  

Coro Encanto bladmuziek
Contactpersoon Freek Furstner  
Adres Stichtstraat 29  
Plaats 1079 RB Amsterdam  
Telefoon 08587 8 2314  
Email gpadam@xs4all.nl  

COV Excelsior Leiderdorp bladmuziek
Contactpersoon Karin Kopp  
Email karinkopp@hotmail.com  

Doulce Memoire bladmuziek
Contactpersoon Loulou Schöttelndreiër  
Telefoon 06-42824444  
Email loulou.schottelndreier@live.nl  

Eindhovens Kamerkoor bladmuziek
Website http://www.dse.nl/ekk  
Email ekk@dse.nl  
Contactpersoon Annelies Rooijackers  
Email annelies.rooijackers@chello.nl  

Focus Vocaal bladmuziek
Contactpersoon Elzemien Brouwer  
Adres Grote leliestraat 41b  
Plaats 9812 SP Groningen  
Telefoon 050-5892742  
Email zangstudio@hotmail.com  

Gemengd Dameskoor bladmuziek
Website http://www.gemengddameskoor.nl  
Email www.gemengddameskoor.nl  
Contactpersoon Babette Meijers  
Email mailbabette@hotmail.com  

Groot Concertkoor Amsterdam bladmuziek
Contactpersoon Heleen Frenkel  
Email hfrenkel@xs4all.nl  

Haags Renaissance Kamerkoor bladmuziek
Website http://www.haagsrenaissancekamerkoor  
Contactpersoon Cees vd Akker  
Email ceesvandenakker@hotmail.com  

Kamerkoor 4bij4 bladmuziek
Contactpersoon Brenda van Garden  
Email brenda.van.garden@gmail.com  

Kamerkoor Animato Vlaardingen bladmuziek
Website http://www.kamerkooranimato.nl/  
Contactpersoon Els Nootenboom  
Email els.noot@hotmail.com  

Kamerkoor d Allure bladmuziek
Contactpersoon Karen van Huisstede  
Email karen@interventor.nl  

Kamerkoor De Bilt bladmuziek
Contactpersoon Betty van Hartgring-van Muiswinkel  
Email hartmuis@gmail.com  

Kamerkoor Decamerone bladmuziek
Contactpersoon Tietske Werts  
Telefoon 030-2293611  
Email twerts@planet.nl  

Kamerkoor Endora bladmuziek
Contactpersoon Arnold Vermeulen  
Email arnoldvermeulen@gmail.com  

Kamerkoor Lelystad bladmuziek
Website http://www.kamerkoorlelystad.nl/  
Contactpersoon Wolter Zigterman  
Email mail@wolterzigterman.nl  

Kamerkoor Les Moucherons bladmuziek
Contactpersoon Marijke Geels  
Email marijke.geels@hetnet.nl  

Kamerkoor Mnemosyne bladmuziek
Website http://www.kamerkoormnemosyne.nl/  
Contactpersoon Bram Gerbrandij  
Telefoon 06 5285 2195  
Email bram.gerbrandij@gmail.com  

Leiden English Choir bladmuziek
Website www.lec.nl  
Email inflolecleiden@gmail.com  
Contactpersoon Gert Brussen  
Email gert.brussen@quicknet.nl  

Leiderdorps Kamerkoor bladmuziek
Website http://www.leiderdorpskamerkoor.nl  
Email info@leiderdorpskamerkoor.nl  
Overijssels Kamerkoor bladmuziek
Website http://www.overijsselskamerkoor.nl  
Email info@overijsselskamerkoor.nl  
Contactpersoon Janet Davids-Taen  
Adres Volkerak 66  
Plaats 8032 JR Zwolle  
Telefoon 038-4547365  
Email davids@home.nl  

Schütz Projectkoor Bilthoven bladmuziek
Website www.schutzprojectkoor.nl  
Contactpersoon Ria Aalders  
Email riaaalders@casema.nl  

Theo Saris bladmuziek
Contactpersoon Theo Saris  
Adres Bulkstraat 58  
Plaats 4196 AX Tricht  
Telefoon 0345-575378  
Email sarfijn@hetnet.nl  

Tourdion bladmuziek
Website http://www.kamerkoortourdion.nl  
Email kamerkoortourdion@gmail.com  
Contactpersoon Attie van der Wiel  

Contactpersoon Ine Cooijmans  
Telefoon 040-236 69 36  

Utrechts Kamerkoor bladmuziek
Contactpersoon Adrie Zwijnenburg  
Adres Regentesselaan 35  
Plaats 3571 CA Utrecht  
Telefoon 030 - 2723287  
Email amzwijnenburg@solcon.nl  

Utrechts Vocaal Ensemble bladmuziek
Website http://www.utrechtsvocaalensemble.nl  
Contactpersoon Lenneke Oudkerk  
Email l.oudkerk@ziggo.nl  

Van Harens Ensemble bladmuziek
Website http://www.vanharensensemble.nl  
Email info@vanharensensemble.nl  
Contactpersoon Bettie van der Weide  
Adres De Feartswâl 16  
Plaats 9047 LA Minnertsga  

Vocaal ensemble Cantate bladmuziek
Contactpersoon Jeske Langenhuysen  
Email jeske.langenhuysen@gmail.com  

Vocaal ensemble COQU bladmuziek
Website http://www.coqu.nl  
Contactpersoon Rob Higler  
Adres Gasthuisstraat 23  
Plaats 3581 GE Utrecht  
Telefoon 030 2321943  
Email rmhigler@ziggo.nl  

Contactpersoon Pieter Zwart  
Adres Antillen 2  
Plaats 3524 EZ Utrecht  
Telefoon 030-2672555  
Email pezwart@casema.nl  

Vocaal ensemble Multiple Voice bladmuziek
Website http://www.multiplevoice.nl  
Contactpersoon Hanne Cools  
Telefoon 030-02762860 / 06-83709818  
Email cools.melief@planet.nl  

Vocaal Ensemble Photonen bladmuziek
Website http://www.photonen.nl  
Contactpersoon Joost Kool  
Email joostockholm@hotmail.com  

vocaal ensemble Voice Four bladmuziek
Contactpersoon Johan van Moolenbroek  
Email johanvm@filternet.nl  

Vocoza bladmuziek
Website http://www.vocoza.nl  
Contactpersoon Nico Witteman  
Email nico@wittyman.nl  

Vrouwen Vocaal Velp bladmuziek
Website http://vrouwenvocaalvelp.nl/  
Contactpersoon Tiny Frentrop  
Adres Hoornestraat 2  
Plaats 6824 AL Arnhem  
Telefoon 026-3515442  
Email tinyfrentrop@planet.nl  

Vrouwenkoor Voix Mixte bladmuziek
Website http://www.voixmixte.nl  
Contactpersoon Adinda Visser  
Adres Oranje Nassaustraat 19  
Plaats 1611 EA Bovenkarspel  
Telefoon 0228- 514521  
Email adindavisser@quicknet.nl  

Wagenings KleinKoor bladmuziek
Website http://www.wageningskleinkoor.nl  
Contactpersoon Sabine Schnabel  
Email sksmlists@googlemail.com  

Waterlands kamerkoor Purmerend bladmuziek
Website http://www.waterlandskamerkoor.nl/  
Contactpersoon André Bolwidt  
Telefoon 06-50596459  
Email anneel@ziggo.nl  

Woerdens Vocaal Ensemble Voces Lauri bladmuziek
Website http://www.voceslauri.nl